در آیین ویژه‌ای با حضور مدیرعامل محترم از خدمات مهندس علی تنوره در پتروشیمی مرجان تجلیل بعمل آمد
در این مراسم که روز سه شنبه یازدهم تیر ماه برگزار شد از سوی مدیر عامل شرکت پتروشیمی مرجان از خدمات ارزنده مهندس علی تنوره در دوران تصدی مسئولیت بهره برداری این شرکت تجلیل بعمل آمد.
به گزارش روابط عمومی شرکت پتروشیمی مرجان ، بامداد سه شنبه یازدهم تیرماه 1398 در آیین ویژه ای با حضور مهندس مسعودی مدیرعامل شرکت پتروشیمی مرجان از خدمات و تلاش‌های موثر مهندس علی تنوره در پایان مأموریت خود در این شرکت تجلیل شد .
در این مراسم که با حضور تنی چند از روسای ارشد و مدیران واحدهای این شرکت برگزار شد، مهندس مسعودی با قدردانی از تلاش‌های مهندس علی تنوره در انجام وظایف محوله بیان کردند: ایشان در دوران تصدی مسئولیت بهره برداری شرکت، منشا‌‌‌‌ خدمات ارزنده ای بودند و امروز با توجه به پایان ماموریت شان از اهتمام ومساعی مجدانه وی صمیمانه قدردانی می شود.
مدیرعامل شرکت پتروشیمی مرجان با بیان این مطلب که بهره گیری و تکریم شایسته از نیروی انسانی کارآمد علاوه بر تحقق اهداف کاری یک اصل مهم اخلاقی است تصریح کرد: جایگاه ارزشی پتروشیمی مرجان به وجود نیروی انسانی دانا و فهیم آن است که به برکت اندیشه بلند و بهره‌مندی از تخصص موثرشان مسیر رشد و تعالی به خوبی طی خواهد شد.
گفتنی است در ادامه این مراسم لوح تقدیر مدیر عامل شرکت پتروشیمی مرجان به مهندس علی تنوره در پایان ماموریت ایشان در این مجتمع ، اعطا شد.

Images: پتروشیمی مرجان, پتروشیمی مرجان, پتروشیمی مرجان