تیم والیبال پتروشیمی مرجان بر سکوی دوم مسابقات والیبال پتروشیمی های منطقه ویژه پارس جنوبی
تیم والیبال پتروشیمی مرجان در فینال این دوره از رقابت ها مقام دوم مسابقات والیبال شرکتهای پتروشیمی منطقه پارس جنوبی را کسب کرد
به گزارش روابط عمومی شرکت پتروشیمی مرجان ، تیم والیبال این شرکت با حضور مقتدرانه خود در رقابت‌های ویژه کارکنان پتروشیمی های سطح منطقه پارس جنوبی با غلبه بر حریفان خود بر سکوی دوم والیبال پتروشیمی های منطقه پارس جنوبی ایستاد .
گفتنی است این مسابقات که با حضور تیم هایی ازشرکت های پتروشیمی سطح منطقه پارس جنوبی در قالب دو گروه چهار تیمی آغاز شده بود تیم والیبال مرجان با عملکرد مطلوب خود توانست با افتخار آفرینی به عنوان مقام دوم این دوره از رقابت ها دست یابد ‌.
لازم بذکر است این تیم، که متشکل از کارکنان شاغل در پتروشیمی مرجان می باشد، توانست با حضوری مقتدرانه و کم نظیر در مقابل حریفان قدر خود ایستادگی و با کسب نتایج مطلوب، مقام دوم این دوره از مسابقات را بدست آورد .
مهندس مسعودی مدیر عامل شرکت پتروشیمی مرجان که برای تماشای بازی فینالیست های مرجان در سالن ورزشی پازارگاد حضور یافته بود در سخنانی ضمن تبریک این افتخار بزرگ از تلاش و کوشش بازیکنان و کادر فنی تیم تشکر نمود و اظهار امیدواری کرد با همت و پشتکار همکاران شاهد موفقیت پتروشیمی مرجان در عرصه‌های مختلف ورزشی باشیم .
لازم میدانیم از تلاش های موثر مسولین بویژه خدمات اداری و اهتمام ارزنده یکایک بازیکنان، مربیان و سرپرستان و کادر فنی تیم والیبال مرجان، برای حضور موفق و مقتدرانه این تیم در این دوره از رقابت ها قدر دانی نماییم و برای آنان در تداوم افتخارات ورزشی آرزوی موفقیت داریم

Images: پتروشیمی مرجان, پتروشیمی مرجان, پتروشیمی مرجان, پتروشیمی مرجان, پتروشیمی مرجان